MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ (SZKOLENIE)
linia

Masaż bańką chińską uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek, dzięki czemu ułatwia penetrację preparatów wyszczuplających w głąb skóry stosowanych po zabiegu. Wykorzystanie bańki chińskiej do walki z cellulitem z którym zmaga się 99% kobiet jest przebojem wśród zabiegów kosmetycznych. Przynosi znaczne efekty w krótkim czasie.
Wymagania od uczestników: wykształcenie minimum podstawowe;
Cel szkolenia: przygotowanie do wykonywania masażu bańką chińską

Plan i treść nauczania:

Część teoretyczna +warsztaty
1. Higiena i bezpieczeństwo pracy.
2. Rodzaje baniek stosowanych w masażu.
3. Istota i cel stosowania baniek chińskich.
4. Wskazania do wykonania masażu.
5. Przeciwwskazania do wykonania masażu.
6. Konserwacja baniek chińskich.

Część praktyczna
1. Techniki wykonania masażu antycellulitowego na najbardziej narażone tym schorzeniem miejsca: nogi, uda, ręka, brzuch.
2. Techniki masażu bańką chińską w przeziębieniach, przemęczeniu organizmu: plecy

Zapewniamy wszystkie materiały szkoleniowe

Czas trwania: 1 dzień ( 8 godzin szkoleniowych )

Cena szkolenia: 300 zł GRATIS !!! zestaw baniek chińskich dla każdego uczestnika

Otrzymany dokument: Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu wydany przez Ośrodek Szkoleniowy Akademii Kreowania Wizerunku (wpisany w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr RIS 2.18/00118/2010)

Miejsce szkolenia: Akademia Kreowania Wizerunku, ul Wyspiańskiego 12/90;
39-400 Tarnobrzeg, tel./fax. 15 823 31 45, kom. 664 038 328 lub 667 856 766