foto

Akademia Kreowania Wizerunku powstała w kwietniu 2007 r. Od października 2012 r. rozszerzyliśmy działalność także w Krakowie szczególnie w kierunku szkoleń i usług kosmetyczny. Obecnie w ramach Akademii działa:

1) Szkoła Policealna - Akademia Kreowania Wizerunku. Jest to Szkoła niepubliczna posiadająca uprawnienia szkoły publicznej o kierunkach policealnych:
- Technik Usług Kosmetycznych uruchomiony w 2007r. (szkoła dwuletnia)
- Roczna Szkoła Fryzjerska
- Roczna Szkoła Masaż

Szkoła prowadzona jest w systemie Szkoły zaocznej dla osób dorosłych. Nauka kończy się uzyskaniem świadectwa ukończenia Szkoły. Każdy Słuchacz szkoły dwuletniej może także przystąpić do egzaminu zewnętrznego zawodowego potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Zdanie egzaminu zgodnie z wytycznymi OKE umożliwia uzyskanie tytułu technika.

2) Ośrodek Szkoleniowy Akademii Kreowania Wizerunku Tarnobrzeg / Kraków
Prowadzimy kursy i szkolenia z zakresu kosmetyki, stylizacji paznokci, fryzjerstwa, wizażu, fotografii i masażu.
Realizujemy szkolenia jako podwykonawcy także dla Urzędów Pracy i Stowarzyszeń.

3) Atelier Urody Sstudio Kosmetyczno - Fryzjerskie w Tarnobrzegu przy ul Wyspiańskiego 12/90 oraz Atelier Urody Studio kosmetyczne w Krakowie przy ul.Jana Sobieskiego 8

4) Studio Fotografii Reklamowej zajmujące się głównie realizacją sesji zdjęciowych reklamowych, Beauty, Glamour, współpracą z czasopismami i firmami z branży mody i nie tylko. Realizujemy także sesje zdjęciowe ślubne. Fotografia: www.jakubgadzalski.pl

Zapraszamy do współpracy