RZĘSY 1:1 - PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE

Szkolenie Grupowe metodą 1:1
Przedłużanie rzęs metodą 1:1 to nowy sposób pozwalający przedłużyć, zagęścić i pogrubić Twoje własne rzęsy. Ta metoda polega na doklejeniu syntetycznych rzęs, ,,włosek po włosku" do Twoich rzęs, tak by uzyskać całkowicie naturalny efekt. Rzęsy utrzymują się do 8 tygodni jednak dla najlepszych efektów uzupełnianie zalecane jest co 4, 5 tygodni. Rzęsy można nosić długofalowo i nie wpływają one stan powiek ani rzęs.

Wymagania od uczestników: wykształcenie minimum podstawowe

Cel szkolenia: przygotowanie do wykonywania rzęs 1:1

Plan i treść nauczania:

1. Część teoretyczna
- BHP - podstawowe informacje
- Przeciwwskazania do wykonania zabiegu
- Przygotowanie stanowiska pracy - omówienie poszczególnych narzędzi, akcesoriów oraz rodzajów rzęs dostępnych na rynku
- Przygotowanie klientki do zabiegu
- Aplikacja rzęs
- Pielęgnacja przedłużonych i zagęszczonych rzęs
- Korekta przedłużonych i zagęszczonych rzęs
- Technika ściągania rzęs

2. Część praktyczna
- przygotowanie naturalnych rzęs.
- dobór długości rzęs.
- technika klejenia rzęs
- nadawanie odpowiedniego kształtu
- Zalecenie dla klientki do domu (pielęgnacja rzęs)
- Przyczyny i skutki nieprawidłowego wykonania zabiegu

Zapewniamy wszystkie materiały szkoleniowe

Czas trwania: 2 dni ( 10 godzin szkoleniowych )
Szkolenie wykonywane jest w parach.

Cena szkolenia: Szkolenie grupowe 390 zł / Dla Słuchaczy Naszej Szkoły Kosmetycznej 250 zł !!!. Szkolenie indywidualne 690 zł. Grupy nie więcej niż 4 osoby. Zainteresowane osoby prosimy o wcześniejszy kontakt.

Otrzymany dokument: Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu wydany przez Ośrodek Szkoleniowy Akademii Kreowania Wizerunku (wpisany w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie do Rejestru Instytucji Szkoleniowych)

Miejsce szkolenia: Akademia Kreowania Wizerunku, ul Wyspiańskiego 12/90;
39-400 Tarnobrzeg,