14.12.2010
Szkolenie DERMIKI - DOTYK LUKSUSU

W niedzielę 12.12.2010 roku odbyło się szkolenie dla Słuchaczek Szkoły o profilu kosmetycznym firmy DERMIKA. Zaprezentowane zostały najbardziej ekskluzywne zabiegi jakie poleca marka Dermika z serii Dermika Salon&Spa.
"OGRÓD PRZYJEMNOŚCI"
"SATYNOWE RĘKAWICZKI"
"CZEKOLADOWA EUFORIA"
"ŻURAWINOWA UCZTA'
"ŻYCIODAJNE MISTERIUM"
"BIUST DE LUXE", to tylko niektóre propozycje firmy. Już same nazwy wskazują na specyfikę zabiegów.Ich wyrafinowanie dobrane składniki i nuty zapachowe zaspokoją każdą potrzebę skóry. Wiele z tych zabiegów to zabiegi typu wellness intensywnie nawilżające i wygładzające.

Najbardziej spektakularnym zabiegiem jaki został pokazany na ponad 5 godzinnym szkoleniu to wyjątkowo ekskluzywny zabieg - DOTYK CZYSTEGO ZŁOTA, łączący zalety 24-karatowego złota i niezwykle aktywnych w działaniu kosmetycznych składników.
Każda z uczestniczek szkolenia otrzyma od firmy Dermika certyfikat, opaski kosmetyczne z logo, kalendarze na 2011r oraz materiały szkoleniowe - rozdane na szkoleniu.
Certyfikaty będzie można odebrać w Sekratariacie AKW - termin zaostanie podany na stronie AKW.

Kolejne szkolenie z tej firmy mamy nadzieję już na wiosnę.
Poniżej kilka fotografii z przebiegu szkolenia
FOT. AKW

Beata Wilczewska