14.12.2010
WYRÓŻNIENIE na Mistrzostwach Makijażu Ekstrawaganckiego

Dyrektor AKW Beata Wilczewska otrzymała wyróżnienie na Mistrzostwach Makijażu Ekstrawaganckiego organizowanego w ramach X Śląskiego Festiwalu Fryzjersko-Kosmetycznego w Katowicach 20.11.2010r.
Temat pracy, za którą komisja przyznała wyróżnienie i nagrodę sponsorów to interpretacja postaci Szalonego Kapelusznika z filmu "Alicja w Krainie z Czarów".
Aktor: Johnny Deep
Model, który zapozował do stylizacji:Michał Prucnal
Pomysł, stylizacja postaci,kostium, makijaż: Beata Wilczewska

Fotografie:
www.festiwalfryzjerski.pl GALERIA
Jakub Gadzalski
Kamil Rohl

Organizatorzy Festiwalu, wraz z współorganizatorem Mistrzostw - Szkołą Makijażu ARTIS pani Anny Brózdy zaproponowali w tym roku wdzięczną tematykę makijaży pozwalającą szeroko rozwinąć skrzydła wizażystom. W tym roku tematem makijaży i stylizacji wykonanych na scenie głównej było "HOLLYWOOD".

[1] [2] [3]