Nowiny 24 ( 19kwietnia 2009r. )

FINALIŚCI YOU CAN DANCE W TARNOBRZEGU
Katarzyna Sobieniewska-Pyłka

W hali miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu przy ul. Niepodległości trwa jeszcze Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego.
Dziś drugi dzień konkursu, który zakończy się wielką taneczną galą o godz. 18.00.
W konkursie bierze udział ponad 260 par tanecznych.
Dla tych, którym nie udało się zakwalifikować do finału sponsorzy przygotowali nigdy niespodzianki, wśród nich m. in. konkursy językowe, porady fachowców z Akademii Kreowania Wizerunku.
Imprezie towarzyszą też warsztaty fotograficzne.
Prawdziwe atrakcje dla widzów i uczestników tanecznego konkursu czekają jednak na wieczornej gali. Gośćmi jej będą m. in. Marek Dedik i Kristina Horvatowa, czołowa para europejska w tańcach latynoamerykańskich oraz Justyna Banasik i Kuba Mądrzycki - finaliści programu "You Can Dance;.