Szkoła pomaturalna

• dzienny:
    2 dni w tygodniu
  • zaoczny:
    sobota i niedziela co dwa tygodnie
Sztuka fryzjerska stwarza nieograniczone możliwości kreowania wizerunku. To doskonały sposób na ciekawy, ciągle poszukiwany zawód dający szeroki wachlarz możliwości pracy w kraju oraz za granicą.
Roczna Szkoła Fryzjerska, która przygotowuje do wykonywania zawodu, uczy technik strzyżenia, modelowania, stylizacji fryzur, koloryzacji i dekoloryzacji, trwałej ondulacji i umiejętności pracy z klientem.

Autorski program Szkoły łączy jednocześnie zagadnienia teoretyczne z praktyką, przez co Słuchacz w bardziej przystępny i szybszy sposób uczy się poszczególnych bloków tematycznych.
Program nauczania przewidziany na 180 godz. obejmuje głównie:
Pielęgnacje włosów, Stylizację w tym: uczesana włosów krótkich, długich z wykorzystaniem warkoczy, koków, loków, fal, Koloryzację, Modelowanie włosów; Pracownię fryzjerską obejmującą współczesne strzyżenia damskie, męskie i dziecięce.

Cena: 2500 zł (jest możliwość rozłożenia płatności na raty)
wpisowe 200 zł

Absolwenci uzyskują:
Zaświadczenie na druku MEN o ukończeniu kursu fryzjerskiego

Przedmioty:
Higiena i BHP
Koloryzacja, baleyage, ombre,
Pracownia fryzjerska w tym strzyżenia damskie, męskie, dziecięce
Pielęgnacja włosów
Stylizacja - koki, upięcia, warkocze, fryzury ślubne, awangardowe, wieczorowe,